Prowadzący

Dominika Dzikowska

Fotografka, przedsiębiorczyni, nauczycielka fotografii. Założycielka internetowej Kobiecej Foto Szkoły, gdzie uczy robić świetne zdjęcia zarówno aparatem, jak i smartfonem. Autorka kursu „Techniczne Podstawy Fotografii”, w którym wzięło udział już ponad 8300 osób.

Od 2017 buduje w internecie społeczność kobiet zainteresowanych fotografią, która dziś liczy ponad 130 tysięcy osób. Tworzy kursy online, organizuje szkolenia i darmowe wyzwania - zarażając ludzi pasją do robienia zdjęć.

Od lat z powodzeniem zarabia na fotografii i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem w zakresie tworzenia i skutecznej sprzedaży produktów edukacyjnych.

Prywatnie: pełna sprzeczności - raz na totalnej petardzie, a raz schowana pod kocem. W swojej pracy najbardziej ceni swobodę, niezależność i możliwość działania w zgodzie ze sobą.

Kobieca Foto Szkoła to internetowe miejsce, zrzeszające już ponad 130 tysięcy pasjonatek fotografii. Kluczem do sukcesu tego przedsięwzięcia było połączenie prostej i przystępnej formy nauki z podejściem pełnym serdeczności, także dla osób totalnie początkujących. Nasze motto „Zero krytyki, maksimum wsparcia” sprawia, że ludzie nie boją się próbować, nie boją się pokazywać swoich pierwszych prób fotograficznych i chętnie korzystają z naszej oferty kursów fotograficznych.

Strona www: https://kobiecafotoszkola.pl Instagram @kobiecafotoszkola

Poznaj także: