Projekt NBP

Zapraszamy Cię do udziału w projekcie "Sztuka Przedsiębiorcza" realizowanym z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Mamy miejsce dla 20 osób.  

Ten projekt jest dla Ciebie! 

Spotkania informacyjne:

Zapisy do 2 listopada: kariery@asp.krakow.pl w tytule: Spotkanie "Sztuka Przedsiębiorcza"  

 CO OTRZYMASZ W PROJEKCIE?  

  1. Profesjonalne portfolio artystyczne.
  2. Jaka jest moja wartość? Wycena i skuteczna sprzedaż pracy twórczej. Celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom projektu wiedzy i umiejętności w zakresie wyceny i skutecznej sprzedaży pracy twórczej. 
  3. Pracownik/freelancer/samozatrudniony. Celem szkolenia jest przedstawienie różnych wariantów przedsiębiorczości – od etatu, przez ferelancera do samozatrudnionego oraz ułatwienie dokonywania wyborów biznesowych i pokazanie konsekwencji podjętych decyzji. 
  4. Autoprezentacja-skuteczne wejście na rynek pracy kreatywnej oraz kształtowanie umiejętności interpersonalnych. Celem szkolenia jest praktyczne przećwiczenie umiejętności autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej i ogólnych umiejętności społecznych, niezbędnych w życiu zawodowym i prywatnym. Celem bezpośrednim jest przygotowanie i przećwiczenie z uczestnikami sposobu prezentowania swojej osoby i osiągnięć artystycznych w rozmowach biznesowych w sposób umożliwiający osiąganie wyznaczonych celów. 
  5. Komercjalizacja własności intelektualnej, czyli jak korzystać z praw własności intelektualnej w praktyce? Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat umów na rynku kreatywnym ze szczególnym uwzględnieniem ich praktycznego zastosowania czyli jak zarabiać na własności intelektualnej i jak negocjować wynagrodzenia za sprzedaż praw własności intelektualnej oraz zwiększenie świadomości poprawnego kształtowania stosunków prawnych i biznesowych w relacjach twórca – nabywca praw.  

Biorąc udział w projekcie, deklarujesz swój udział w cyklu szkoleń i doradztwie eksperckim w zakresie zgodnym z Indywidualnym Planem Działania, opracowanym podczas wspólnych spotkań z doradcą zawodowym, a także wzięcie udziału w badaniach ankietowych na potrzeby niniejszego projektu.

Zapisy do projektu (zakończone)

✉️ Do 6 listopada wyślij do nas zgłoszenie na adres kariery@asp.krakow.pl – im wcześniej wyślesz, tym wcześniej zaczniesz!
W zgłoszeniu opisz krótko swój pomysł/jeden z twoich pomysłów na działalność gospodarczą, artystyczną, projektową.
Przekonaj nas, że warto właśnie Ciebie zaprosić do projektu! Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń i jakość Twojego pomysłu. 

ZACZNIJ TU, GDZIE JESTEŚ, Z TYM, CO MASZ. 

Masz pytania, nie wiesz, czy projekt jest dla Ciebie, potrzebujesz porozmawiać zanim podejmiesz decyzję? Zadzwoń do nas lub umów się na spotkanie z coachem.   

ZAPRASZAMY! 

 Zapisy na doradztwo dla zarejestrowanych uczestników projektu

 Klauzula informacyjna