Szkolenie "Marka osobista artysty. Wycena i skuteczna sprzedaż pracy twórczej" 4-5 czerwca 2022 stacjonarnie

Zapraszamy Was na dwudniowe szkolenie "Marka osobista artysty. Wycena i skuteczna sprzedaż pracy twórczej " w ramach projektu "Sztuka przedsiębiorcza" realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Marka osobista artysty. Jak dbać o autoprezentację medialną i promocję portfolio w social mediach. Jak wyceniać swoją pracę twórczą.

Kiedy:
4 czerwca 2022 10:00-17:00
5 czerwca 2022 09:00-16:00

Szkolenie realizowane jest w modułach szkoleniowych po 1,5 godziny z dwoma przerwami po 15 minut i jedną 30 minutową przerwą obiadową.

Gdzie:
pl. Matejki sale szkoleniowe
Dokładne informacje zostaną podane e-mailem.

Celem warsztatów jest wprowadzenie studentów do praktycznego budowania autentycznej marki osobistej w mediach społecznościowych, wykorzystując potencjał komercyjny platform takich jak Facebook i Instagram.

Cele programu:

• nauka autoprezentacji artysty - wystąpienie video z wykorzystaniem kamery,
  • zdobycie pewności siebie oraz naturalności w wypowiedzi,
  • nauka tworzenia ciekawych i „wciągających" historii,
  • prezentacja portfolio artysty w social mediach - Instagram i Facebook,
  • tworzenie postów, transmisji na żywo, montaż filmów w telefonie.

Program:

1. MARKA OSOBISTA & MARKA ARTYSTY
  • Wprowadzenie - czym jest silna marka?
  • Liczy się człowiek. Zasoby i talenty w ujęciu marki osobistej.
  • Kluczowe zasady budowania solidnej marki osobistej.
  • Wartości, misja, wizja marki osobistej w odniesieniu do marki artysty.

2. AUTOPREZENTACJA MEDIALNA - JAK WYSTĘPOWAĆ PRZED KAMERĄ I W MEDIACH?

• Jak prezentować swoje prace w atrakcyjny, przyjazny i lekki sposób.
  • Jak tworzyć rozluźnioną i pozytywną mowę ciała. Nauka pewności siebie przed kamerą.
  • Jak używać sprzętu, dzięki którym będziesz lepiej wyglądać na ekranie.
  • Prosty i gotowy do wdrożenia skrypt wypowiedzi, dzięki któremu nagrania będą miały przejrzystą strukturę.
  • Jak występować publicznie oraz prezentować się podczas spotkań z kolekcjonerem oraz opanować sztukę opowiadania historii.

3.  JAK TWORZYĆ CIEKAWE TREŚCI I BUDOWAĆ PROFILE W SOCIAL MEDIACH?

• Zasady tworzenia postów i content pisanego.
  • Zasada AIDA w pisaniu treści.
  • Storytelling.

4.  JAK TWORZYĆ WYCENĘ?

• Jak tworzyć wycenę swoich prac?
  • Jak wyceniać siebie?
  • Jak w asertywny sposób rozmawiać z klientami?
  • Gdzie zamieszczać cennik?

Korzyści ze szkolenia:

Tworząc markę osobistą, artysta zyskuje rozpoznawalność, zbiera rekomendacje, które potwierdzają jego umiejętności. Oznacza to, że artysta używa swoich wartości, pasji oraz mocnych stron, by wyróżnić się na tle innych.

Artysta zyskujesz zasoby do rozwoju swojej kariery i życia prywatnego. Kreując swoim wizerunkiem, tworzy coś autentycznego, wyjątkowego i zarezerwowanego wyłącznie dla niego. Coś, co jest jego wyróżnikiem oraz pomaga dotrzeć mu do większego odbiorców.

Szkolenie z autoprezentacji artysty oraz promocja portfolio artystycznego w nowoczesnych kanałach komunikacji pomoże zdefiniować silne strony i zdolności, tak by zaprezentować je szerokiej publiczności. Nauczy budować komunikację z odbiorcami i sprawi, że artysta będzie wyraźnie widoczny w ich umyśle.

Podsumowując:

• Artysta zyska całościowe spojrzenie na budowanie marki osobistej oraz promocję w mediach społecznościowych.
  • Pozna składniki budowy angażujących treści i przećwiczy ich tworzenie w praktyce.
  • Poznaj współczesne metody budowania konceptu komunikacji marki osobistej.
  • Pozna w praktyce przydatne narzędzia online pomocne w budowaniu marki osobistej online.
  • Pozna możliwości i funkcjonalności w budowaniu marek osobistych topowych platform społecznościowych - szczególnie Facebooka i Instagrama.
  • Pozna możliwości robienia wycen.

Zapisy za pośrednictwem kalendarza:
Wybierz w kalendarzu kolejno daty szkolenia 4 czerwca, a następnie 5 czerwca,
poniżej kalendarza wyświetlą się terminy - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.
UWAGA: zapisz się na oba dni szkolenia.

Limit miejsc: 20 osób
Zapisy trwają do 30 maja (poniedziałek) lub do wyczerpania miejsc.

Prowadzący:

Anna Oszajca

trener autoprezentacji, marki osobistej, twórca video, specjalista mediów.

Zobacz profil

Dostępne terminy