Zapraszamy Was na trzydniowe szkolenie "DO DZIEŁA! Autoprezentacja – skuteczne wejście na rynek pracy kreatywnej oraz kształcenie umiejętności interpersonalnych" w ramach projektu "Sztuka przedsiębiorcza" realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Kiedy:
I cz.
 25 marca godz. 10.00 - 14.00 (online)
II cz. 26 marca godz. 10.00 - 14.00 (online)

III cz. 2 kwietnia (sobota) godz. 10.00 – 17.00 (stacjonarnie)
MIEJSCE: Główny budynek ASP w Krakowie, pl. Matejki 13, SALA B

Korzyści dla uczestników:

• pozyskacie wiedzę na temat psychologii mówcy, zasad przygotowania prezentacji, technik wywierania wpływu, procesów rekrutacyjnych w biznesie, zasad skutecznej komunikacji z instytucjami kultury i organizacjami kreatywnymi,
  • przećwiczycie umiejętności prezentacji swojej osoby i osiągnięć artystycznych zgodnie z wyznaczonymi celami,
  • nauczycie się radzić sobie ze stresem towarzyszącym wystąpieniom publicznym lub innym trudnym sytuacjom oraz asertywnej postawy i skutecznej komunikacji z instytucji kultury i organizacjami kreatywnymi.

Jak:
Szkolenie online, część I i II na platformie Biura Karier (narzędzie Zoom) oraz III część szkolenia stacjonarnie w budynku głównym ASP przy pl. Matejki.
Przygotujcie sobie materiały do notowania, napoje. Włączamy kamery podczas szkolenia.

Zapisy za pośrednictwem kalendarza:
Wybierz w kalendarzu kolejno daty szkolenia 25 marca, a następnie 26 marca,
poniżej kalendarza wyświetlą się terminy - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.
UWAGA: zapisz się na
oba dni szkolenia.

Limit miejsc: 20 osób
Zapisy trwają do 20 marca lub do wyczerpania miejsc.

Jak dołączyć do szkolenia:
Zaloguj się na swoim koncie, wybierz z profilu użytkownika "Platforma edukacyjna" i dołącz w odpowiedni dzień szkolenia.

W razie problemów/pytań, prosimy o kontakt email kariery@asp.krakow.pl lub tel. 517 387 408

Prowadzący:

Donata Adler

Trener zarządzania i umiejętności miękkich, wykładowca, mediator, aktorka

Zobacz profil

Dostępne terminy