Prowadzący

Magdalena Karłowicz

Jestem artystką wizualną, rzeźbiarką, edukatorką, kuratorką Galerii Piwniczka w Radzyminie, właścicielką OtwARTej Pracowni Plastycznej w Radzyminie, organizatorką wydarzeń kulturalnych, warsztatów i plenerów artystycznych, absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. W. Gersona w Warszawie, Rzeźby na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu, studiów podyplomowych Marketing i zarządzanie kulturą na Uniwersytecie Warszawskim oraz Grafiki na ASP w Warszawie w ramach Akademii Otwartej - dorośli do sztuki.
Jestem autorką kilkunastu wystaw indywidualnych oraz kilkudziesięciu zbiorowych. Uczestniczką plenerów, festiwali, sympozjów, aukcji i targów sztuki. Zajmuję się rzeźbą w szerokim jej rozumieniu od kameralnych form do monumentalnych obiektów. Wykonuję statuetki oraz rzeźby pomnikowe między innymi zrealizowałam pomnik Cypriana Norwida w Dąbrówce, Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie, Gustawa Orlicz – Dreszera, gen. Franciszka Żymirskiego i ok 40 popiersi w tym Cypriana Norwida w Pałacu w Chrzęsnem. Zajmuję sie róznież rysunkiem i grafiką.

Oprócz działań artystycznych - rzeźbiarskich
facebook.com/magdalenakarlowicz.rzezba
instagram.com/magdalena.karlowicz

prowadzę również:

- Galerię Piwniczka, w kórej jestem kuratorką, organizuję wystawy artystów współczesnych, wystawy zbiorowe, wydarzenia artystyczne
facebook.com/galeria.piwniczka

oraz
- Otwartą Pracownia Plastyczną, w krórej wraz z innymi instrukorami prowadzę zajęcia plastyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ramach pracowni prowadzimy warsztaty z: rysunku i malarstwa, witrażu i mozaiki, akwareli, twórczo z drewnem,kaligrafii, rysunku perspektywicznego, ceramiki, ogólnoplastyczne oraz twórcze maluchy.
facebook.com/OtwartaPracowniaPlastyczna

Poznaj także: