Prowadzący

Magdalena Miernik

Adwokat specjalizujący się w prawie własności intelektualnej. Członkini Polskiej Izby Rzeczników Patentowych oraz AIPPI – The International Association for the Protection of Intellectual Property.

Ekspert w programach doradztwa prawno-biznesowego dla startupów i przedsiębiorców (Mazovian Startup, Warsaw Booster, Szkoła Pionierów PFR). Szkoleniowiec z ponad 9-letnim doświadczeniem w dzieleniu się wiedzą na temat prawa własności intelektualnej w środowisku kreatywnym i naukowym. Założycielka firmy prawniczej Lookreatywni Law For Creatives specjalizującej się w prawie własności intelektualnej oraz jednego z pierwszych w Polsce blogów o prawie własności intelektualnej dla ludzi kreatywnych promującego wiedzę na temat prawa własności intelektualnej lookreatywni.pl (start: wrzesień 2013 r.).

Ma za sobą ponad 300 godzin szkoleniowych przeprowadzonych dla firm prywatnych i instytucji publicznych (Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Warszawski, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie i Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Politechnika Białostocka, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Urząd Marszałkowski w Toruniu, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Stacja Muzeum i wiele innych). Prowadząca i współprowadząca konferencje dedykowane zagadnieniom kreatywności i prawa własności intelektualnej (konferencje Urzędu Patentowego RP z cyklu „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce” 2020 i 2021). Promotorka wiedzy na temat prawa własności intelektualnej.

 

Poznaj także: