B-side Bateria umywalkowa do miejsc publicznych zintegrowanea z dozownikiem mydła w płynie.

O pracy

• Tytuł
  • Liczba wyświetleń
  • Opis
    Założeniem projektu było zminimalizowanie powierzchni zetknięcia dłoni z urządzeniem oraz ograniczenie ilości zewnętrznych elementów narażonych na zabrudzenia i uszkodzenia. Bateria składa się z 2 zasadniczych elementów: wylewki, pełniącej równocześnie funkcję manipulatora - montowanej na umywalce oraz montowanego od spodu elementu z zaworami i mieszalnikiem. Przy przechyleniu manipulatora do przodu urządzenie podaje mydło, odchylenie do tyłu powoduje otwarcie na 15 sekund zaworu z wodą. Urządzenie nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej. Znajdujący się pod umywalką mieszalnik pozwala na ustawienie stałej temperatury wody. Projekt został dopasowany do istniejących otworów montażowych i warunków instalacyjnych. Prosta i zwarta forma urządzenia ułatwia utrzymanie baterii w czystości i zmniejsza ryzyko uszkodzenia. Regulacja temperatury, elementy mechaniczne i zbiornik z mydłem pozostają schowane pod umywalką - poza dostępem osób nieuprawnionych.

• Imię i nazwisko
    Michał Holcer