Projektant produktu

Projektant produktu
  • Liczba wyświetleń
  • Opis
    Jestem studentką trzeciego roku Wydziału Form Przemysłowych na ASP w Krakowie. Swoją pasję do projektowania pielęgnuję od wielu lat i staram się rozwijać zarówno na uczelni, jak w wolnym czasie. Podczas pobieranej edukacji nabyłam niezbędne umiejętności pozwalające mi na samodzielne przeprowadzenie całego procesu projektowego - od szkiców wstępnych i koncepcyjnych, po modele 3D wymodelowane w programie oraz końcowych renderów prezentacyjnych. Posiadam również zdolności manualne, pomagające przygotować prototypy oraz modele wcześniej zaprojektowanych produktów. Dzięki odbytym praktykom w firmie Cellfast oraz biurze projektowym Triada Design miałam okazję pracować z klientami oraz realizować zlecone zadania. Oprócz projektowania interesuję się również fotografią, wspinaczką górską, narciarstwem, podróżami oraz łucznictwem. Swoją przyszłą pracę chcę związać z projektowaniem produktu oraz jego prezentacją dla pracodawców i klientów.

• Imię i nazwisko
    Magda Baran