Zlot/Odlot- Zagrożenie/Komfort 10-11.05.2018- Nabór dla badaczy i artystów - nabór przedłużony do 12 kwietnia
08.03.2018

Doktoranckie Koło Naukowe przy Studiach Nauk o Kulturze Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Koło Naukowe Studentów Historii Sztuki Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszają na wydarzenie naukowo-artystyczne, które odbędzie się w dn. 10-11 maja 2018 r. we Wrocławiu.

Pierwszy dzień wydarzenia będzie dniem Zlotu, a dokładniej VI Zlotu Młodych Badaczy Kultury, któremu towarzyszyć będzie hasło zagrożenie.
Drugi dzień będzie dniem Odlotu, czyli kolejną edycją studenckiej konferencji “Odlot. Nowe tematy historii sztuki”, poświęconej hasłu komfort.
Zarówno Zlot, jak i Odlot dedykowane jest badaczom kultury i sztuki oraz artystom.

W trakcie trwania Zlotu/Odlotu uczestnicy będą mogli wziąć bezpłatny udział w warsztatach związanych z tematyką wydarzenia. Szczegóły podamy wkrótce na stronie zlotu w zakładce program oraz w mediach społecznościowych. Pierwszeństwo w zapisach mają osoby czynnie uczestniczące w Zlocie i Odlocie.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie internetowej zlotkultury.weebly.com

Zgłoszenia do czynnego udziału w Zlocie i Odlocie (referaty naukowe, prezentacje, postery, działania artystyczne) należy przesyłać do 30 marca 2018 r. 12 kwietnia za pomocą formularza: http://bit.ly/2klOqjS

Dokładne dane dotyczące miejsca wydarzenia zostaną podane na stronie zlotkultury.weebly.com.