Spotkanie >>Podstawy "know how" w pracy grafika<< 29 maja 17:00-20:00

Spotkanie >>Podstawy "know how" w pracy grafika<< 29 maja 17:00-20:00

Czego się dowiesz?
Spotkanie z Filipem Kuźniarzem to doskonała okazja, by odpowiedzieć sobie na pytania, jak wygląda współczesny rynek pracy grafika, jak rozmawiać z pracodawcą, przygotować portfolio, wycenić dzieło, zarządzać swoją pracą, czy jakich błędów unikać.

Podczas spotkania, nie tylko będziesz miał/a okazję rozwiać swoje wątpliwości, ale otrzymasz również możliwość konsultacji z Filipem w przyszłości.

Celem spotkania jest:
Zderzenie studentów z wymogami rynku pracy. Odpowiedź na pytania, które młodzi graficy sobie zadają lub będą zadawać przy pierwszych zleceniach / rozmowach z pracodawcami. Nabycie umiejętności zarządzania swoją pracą i naświetlenie najczęstszych błędów początkującego w tej branży. Nabranie pewnego sprytu i ogłady w zawodzie grafika. Zero teorii - sama praktyczna wiedza.

Prowadzący:
Filip Kuźniarz - grafik projektowy, absolwent Wydziału Grafiki ASP w Krakowie, właściciel agencji brandingowej Wizualni.pl, którego codzienna praca polega na wymyślaniu strategii wizerunkowych i zarządzaniu grafikami, współwłaściciel szkoły rysunku i autor wykładów wprowadzających do grafiki projektowej, projektant krakowskiego muralu „Lemomural” i współwłaściciel marki produktowej o zasięgu europejskim, która wyróżniła się na rynku jego etykietami.

Zapraszamy 29 maja w godzinach 17:00-20:00, ul. Piłsudskiego 21/8.
Zapisy do niedzieli 27 maja pod adresem pkwiatkowska@asp.krakow.pl
Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

!Spotkanie przeznaczone jest tylko i wyłącznie dla studentów ASP w Krakowie.