Pro Arte 2021: 20.05. Spotkanie online "Your rocket future with MotionVFX"
Data i miejsce wydarzenia: 20.05.2021, zoom

Pro Arte 2021: 20.05. Spotkanie online "Your rocket future with MotionVFX"

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021":  Your rocket future with MotionVFXKiedy: 20 maja, godzina 10.00 – 11.00 na Zoomie

Dla kogo: studenci 4 ostatnich semestrów st. jednolitych i II stopnia oraz 2 ostatnich semestrów st. I stopnia, absolwenci ASP w Krakowie

Korzyści:

• Uczestnicy dowiedzą się jak wygląda specyfika pracy w MotionVFX w jednym z najlepszych zespołów motion designu na świecie.
  • dowiedzą się o produktach firmy, jak są używane oraz jak wygląda proces ich tworzenia.
  • dowiedzą się o planach firmy na przyszłość i dlaczego ludzie zostają z MotionVFX na lata:)
  • po wykładzie - zaproszenie do aplikowania do MotionVFX

Jak: Wykład z sesją pytań i odpowiedzi. Na spotkanie prosimy wejść 5 minut wcześniej, spotkanie zaczyna się punktualnie.

Prowadzący:

Wojciech Korpal - Co-CEO MottionVFX
Wojtek Vfx

Anna Jaroszek - Art Director MotionVFX

Anna Vfx

O MotionVFX

W MotionVFX tworzymy produkty używane przez osoby pracujące z video na całym świecie. Nasze produkty są używane od Hollywood, poprzez stacje telewizyjne, po najpopularniejszych YouTuberów na całym świecie. Jesteśmy fanami Apple i Apple też nas docenia - jesteśmy najczęściej wymienianym przez Apple producentem plug-inów do Final Cut Pro.
Krótkie wideo o nas
Więcej o nas i całym zespole

Liczba miejsc ograniczona, zapisy do wtorku 18 maja do godziny 12.00 na adres kariery@asp.krakow.pl.
W tytule e-maila prosimy wpisać: "MotionVFX". Prosimy podać: imię i nazwisko, nazwę kierunku i rok (dla studentów_tek rok studiów, dla absolwentów_tek rok obrony dyplomu).

Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.