Pro Arte 2021: 21.05. Spotkanie online "Jak komunikować się z potencjalnym pracodawcą z branży projektowej"
Data i miejsce wydarzenia: 21.05.2021,

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021"

Kiedy:  21.05 godzina 10.00-11.30, online na Zoomie

Spotkanie z Ergodesign

Dla: Studentek i studentów wydziałów projektowych: grafika, wzornictwo, architektura wnętrz.

Liczba uczestników max: 30 osób

Korzyści:

..."Skonfrontujemy nasze doświadczenia i wyobrażenia. Jako praktyk opowiem: jak przygotowujemy się do rekrutacji, na jakie rzeczy zwracamy uwagę i z jakimi przesłankami kierujemy się podczas wyboru. Liczę na konstruktywną rozmowę. Długofalowo liczę na podniesienie jakości komunikacji z aplikującymi na praktyki, staż"... (Ryszard Poniedziałek)

Jak: Wykład z sesją pytań i odpowiedzi i luźną rozmową o temacie.

Prowadzący:

Ryszard Poniedziałek

Poniedziałek

w Ergodesign od 2007, kolejno w rolach: designer, project manager, creative director i COO. Obecnie odpowiedzialny za zespół.

Ergodesign – wiodąca firma doradczo-projektowa w tej części Europy. Realizujemy kompleksowe projekty, od pomysłu na biznes, po nadzór nad wdrożeniem projektu. Specjalizujemy się w projektowaniu produktów i usług. Działamy w dwóch domenach: Design Driven Growth – będąc katalizatorem przyszłych zysków klienta, oraz Circular Change – doradzając i projektując dla gospodarki o obiegu zamkniętym.

Liczba miejsc: 30!

Zapisy do środy 19.05, do godziny 16.00 na adres kariery@asp.krakow.pl. Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!

W tytule e-maila prosimy wpisać: "Ergo-zapisy". Prosimy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, nazwę kierunku i rok (dla studentów_tek rok studiów, dla absolwentów_tek rok obrony dyplomu).

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.