Pro Arte 2021: 25.05. Spotkanie online "Praktyczne informacje o zawodzie konserwatora dzieł sztuki"
Data i miejsce wydarzenia: 25.05.2021, zoom

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021":

"Praktyczne informacje o zawodzie konserwatora dzieł sztuki"

!Wyłącznie dla studentów i studentek Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Krakowie!

Korzyści: Uczestnicy dostaną informacje praktyczne związane z zawodem konserwatora dzieł sztuki na rynku pracy.

Kiedy: 25 maja 2021 r.  godz. 18.30 - 20.00, online na Zoomie

Jak: Wykład z sesją pytań i odpowiedzi. Na spotkanie prosimy wejść 5 minut wcześniej, spotkanie zaczyna się punktualnie. Prosimy o włączenie kamer.

Prowadząca: Katarzyna Sułkowska, konserwator dzieł sztuki, absolwentka ASP w Krakowie

„pracuję w zawodzie od 1998 r., od 15 lat mam małą firmę; pracuję jako wykonawca prac, czasem jestem inspektorem nadzoru, piszę programy konserwatorskie, dokumentacje i różne opracowania”.

Zapisy do czwartku 23.05.21 do godz. 24.00 na adres kariery@asp.krakow.pl Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!

W tytule e-maila prosimy wpisać: "Konserwator - zapisy". Prosimy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, nazwę kierunku i rok (dla studentów_tek rok studiów, dla absolwentów_tek rok obrony dyplomu).

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.