Pro Arte 2021: 25.06. Szkolenie online "Pomyśl zanim podpiszesz" z zakresu prawa autorskiego w działalności artystycznej
Data i miejsce wydarzenia: 25.06.2021, zoom

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021":

Kiedy:

25 czerwc​a, w godzinach 10.00 - 14.00 na zoom

Korzyści dla uczestników:

• Zdobędziesz elementarną wiedzę z zakresu prawa autorskiego, ochrony praw twórców, ograniczeń prawa autorskiego, plagiatu i jego konsekwencji prawnych.
  • Zdobędziesz podstawowe umiejętności analizy umów z zakresu prawa autorskiego uwzględniając szczególnie obszary takie jak przeniesienie praw, licencje wyłączne i niewyłączne, pola eksploatacji i ich wyznaczanie, prawo odstąpienia od umowy.

Konrad Gliściński

Doktor nauk prawnych UJ, prawnik wewnętrzny Jagiellońskiego Centrum Innowacji sp. z o.o., analityk w Fundacji Kaleckiego oraz wykładowca w Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza. Ukończył studia doktoranckie na wydziale Prawa i Administracji UJ oraz studia podyplomowe z zakresu prawa spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada tytuł LL.M Uniwersytetu w Turynie w zakresie prawa własności intelektualnej. Absolwent programu Top500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda, poświęconego zarządzaniu i komercjalizacji badań naukowych. W roku 2010 otrzymał nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w organizowanym przez Urząd Patentowy RP konkursie na pracę magisterską. Autor książki „Wszystkie prawa zastrzeżone. Historia sporów o autorskie prawa majątkowe. 1469–1928.”

Zapisy na adres kariery@asp.krakow.pl

W tytule e-maila prosimy wpisać: "Pomyśl - zapisy".
Prosimy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, nazwę kierunku i rok (dla studentów_tek rok studiów, dla absolwentów_tek rok obrony dyplomu).
Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.