Pro Arte 2021: 27.05. Spotkanie online "O stażach w międzynarodowym środowisku - projekty Global Talent z Aiesec"
Data i miejsce wydarzenia: 27.05.2021, zoom

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021"

Spotkanie o stażach w międzynarodowym środowisku - projekty Global Talent z Aiesec

Termin: 27 maja (czwartek) 18.00-19.00, online na Zoom

Na spotkaniu dowiecie się jak wygląda staż za granicą, gdzie szukać ofert, jak aplikować i przygotować dobre CV, jak przejść rozmowę kwalifikacyjną oraz jak rozwijać swoje zdolności liderskie.

Prowadzące: Anastasia Cheverda i Magdalena Jasińska - członkinie AIESEC odpowiedzialne za kontakt z uczelniami i marketing online w sprawie praktyk i staży wychodzących w Krakowie.

Program:

1. Prezentacja AIESEC i programu Global Talent
  2. Przedstawienie partnerów zagranicznych
  3. Omówienie procesu rekrutacji
  4. Gość specjalny – partner zagraniczny
  5. Q&A

AIESEC to międzynarodowa, niezależna i niepolityczna organizacja non-profit, której głównym celem jest rozwijanie umiejętności przywódczych młodych ludzi poprzez umożliwienie im zdobycia profesjonalnego doświadczania w trakcie zagranicznych wyjazdów. Lokalne oddziały AIESEC obecne w ponad 120 krajach na świecie zawierają oficjalną i legalną współpracę pomiędzy firmami, instytucjami pożytku publicznego oraz szkołami.

Liczba miejsc ograniczona, zapisy do 26.05 do godziny 24.00 na adres kariery@asp.krakow.pl.

W tytule e-maila prosimy wpisać: "AIESEC - zapisy". Prosimy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, nazwę kierunku i rok (dla studentów_tek rok studiów, dla absolwentów_tek rok obrony dyplomu).
Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.