Podaruj swoją pracę na aukcję charytatywną!
03.08.2015

Podaruj swoją pracę na aukcję charytatywną!

Paulina Krupa, Przewodnicząca Samorządu Studenckiego, zaprasza Was do podarowania swoich prac na aukcję charytatywną.
Zbierane są prace wykonane w dowolnej technice (malarstwo, grafika, rysunek, mała forma rzeźbiarska - niewielkie płaskorzeźby czy też rzeźby łatwe w transporcie), biżuteria, techniki mieszane - itp. Czas na przesłanie swoich danych - 10 sierpnia.

UWAGA!! AUKCJA CHARYTATYWNA!!

Witajcie w wakacje:)
Piszę do Was, ponieważ mam małą prośbę.

W związku z nawiązaniem współpracy ze szpitalem w Prokocimiu studenci ASP zostali poproszeni o udział w AUKCJI CHARYTATYWNEJ. Prośba została skierowana przez Panią Danutę Gilarską - dyrektor Stowarzyszwenia "Koliber", które angażuje się w rozliczne wydarzenia mające na celu pomoc - w szczególności dzieciakom z nowotworami.

Zbieramy prace wykonane w dowolnej technice (malarswo, grafika, rysunek, mała forma rzeźbiarska - w sensie jakieś niewielkie płaskorzeźby czy też rzeźby łatwe w transporcie), ponoć może być nawet biżuteria, techniki mieszane - itp.

Planowany jest katalog prac, więc myślę, że to też jest fajna opcja!:) Nie wiem czy wszyscy będą w katalogu (w zależności od ilości uczestników), ale postaramy się, aby każdy się tam znalazł.

Prace nieoprawione zbieramy do 16 sierpnia, natomiast już oprawione - do około 25 sierpnia.

Będzie je można składać w biurze samorządu na Matejki - dam dokładnie znać kiedy, również na portierni Wydziału Konserwacji (ul. Lea 27)

Na Lea można składać właściwie od jutra - uprzedzę Portierów - tu nie będzie problemu.

Do katalogu będą potrzebne dane:

- zdjęcie pracy: jeśli nie macie możliwości zrobienia fotki - mogę to ewentualnie zrobić jeśli ktoś nie dysponuje sprzętem, ale jak macie możliwość to będzie super jak prześlecie wszystko :-)
- imię i nazwisko:
- krótka notka o autorze: (rok urodzenia, aktualne czy też ukończone szkoły, osiągnięcia, wystawy,zainteresowania. itp. - co tam uważacie:) )
- wydział:
- tytuł pracy:
- technika:
- wymiary:
- rok powstania:

Te dane potrzebujemy do 10 sierpnia, żeby był czas na zrobienienie katalogu!
Możecie przesyłać na mojego maila.paulinakrupa85(a)wp.pl

To dzięki z góry i miłego wakacjowania, a dla niektórych owocnej pracy wakacyjnej:)

Trzymajcie się :-)

Paulina Krupa