maszyna do waty cukrowej OPEN CALL na ogólnopolska wystawę
18.06.2020

maszyna do waty cukrowej OPEN CALL na ogólnopolska wystawę

Maszyna do waty cukrowej stoi na uboczu, wiejskim festynie, odpuście, święcie osiedla. A po watę cukrową stoją kolejki. Wata cukrowa to puszysty wyrób cukierniczy składający się z lepkich, cukrowych nitek nawiniętych na drewniany patyk. Chęć jego zakupienia oraz oczekiwanie w kolejce są smaczniejsze niż sam smakołyk.
Chcielibyśmy zobaczyć wasze wizualne opowieści oraz wrażenia związane ze staniem w kolejce, o waszej wacie cukrowej i o tym, czy wam smakowała, kiedy już ją kupiliście.

Data zgłoszeń: 10.06.2020 - 05.07.2020
Dla kogo: studentów i absolwentów do 35 roku życia
Zgłoszenia kierujcie na: rzeczykolektyw@gmail.com
Wystawa: 18-28 września 2020, Tytano - Dolnych Młynów 10, Kraków

Można zgłaszać prace/projekty wykonane we wszystkich mediach i obszarach
sztuki np. performance, działanie multimedialne, wykorzystujące nowe technologie, sztuki cyfrowe, instalacje, video, animacja, rysunek, malarstwo, rzeźba itd.

• Kim są organizatorzy Open Callu?
Jesteśmy kolektywem RZECZY w którego skład wchodzą studenci Wydziału Grafiki ASP w Krakowie: Antonina Chmielewska, Mateusz Kordas, Izabela Makocka, Michał Maliński, Szymon Wołek, Ewelina Zając
Nasze przedsięwzięcie powstaje niezależnie od jakiejkolwiek instytucji, jesteśmy jedynie wspierani medialnie i merytorycznie. Wydarzenie jest kolejną edycją wydarzenia „rzeczy, które mnie, a ciebie nie” @rzeczykolektyw
• Czy w naborze mogą wziąć udział duety lub grupy artystyczne?
Tak, jeśli członkowie/członkinie duetu lub grupy spełniają wymóg wiekowy.
• Czy do konkursu można zgłosić pracę w formę cyklu?
Tak, cykl liczony jest jako jedna praca.
• Czy można zgłosić pracę, która była już prezentowana publicznie?

Identyfikacja: Michał Maliński