Małopolski Festiwal Innowacji 25 - 31 maja 2015
23.04.2015

Małopolski Festiwal Innowacji 25 - 31 maja 2015

Małopolski Festiwal Innowacji to cykl wydarzeń, które pozwalają oswoić się z najnowszymi technologiami w regionie i zgłębić informacje na ich temat. Tegoroczny Festiwal odbędzie się w dniach 25 - 31 maja. Koordynatorem i głównym organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Festiwal to przestrzeń, która każdemu zaoferuje coś interesującego. To pretekst do zaprezentowania dotychczasowych dokonań, ale i motywacja do dalszych poszukiwań. Program zakłada wydarzenia dla młodzieży, studentów, doktorantów, przedsiębiorców oraz pracowników instytucji naukowych i otoczenia biznesu.

Wybrane wydarzenia:

Jak prezentuje się Festiwal w liczbach? Imponująco – 7 dni doznań, ponad 40 partnerów, w tym najbardziej prestiżowe krakowskie uczelnie wyższe, dynamicznie rozwijające się start-upy, jak chociażby CodeWise, prężnie działające firmy (m.in. Delphi, JORDAN Group), klastry (m.in. Klaster LifeScience Kraków), instytuty badawczo-rozwojowe będące kuźniami polskich patentów oraz szereg instytucji i firm, które wspólnie z nami chcą przybliżyć potęgę a zarazem konieczność innowacyjnego działania. Już na tą chwilę zaplanowanych jest niemal 100 wydarzeń odbywających się w kilku miastach Małopolski – Krakowie, Tarnowie, Chrzanowie, Nowym Targu, Słomnikach. Wstęp na wszystkie jest bezpłatny, jednak na niektóre z nich obowiązywać będzie wcześniejsza rezerwacja.

Program wydarzeń