Lustro zwielokrotnione - spektakl rysunkowy inspirowany "Rękopisem znalezionym w Saragossie" Jana Potockiego | Polikultura
21.05.2015

Wydarzenie odbędzie się w ramach III edycji festiwalu Polikultura organizowanego przez studentów Instytutu Kultury UJ.

30 maja w godzinach 20:00 - 21:30
Coffee Cargo Przemysłowa 3, 30-701 Kraków

Spektakl rysunkowy LUSTRO ZWIELOKROTNIONE stanowi połączenie nowych form z klasyczną treścią.

Tematyka pokazu zainspirowana została powieścią pt. "Rękopis znaleziony w Saragossie" autorstwa Jana Potockiego, którego życiu i twórczości poświęcony jest rok 2015.

W spektaklu wykorzystane zostaną różnorodne techniki artystyczne takie jak rysunek na żywo oraz mapping wykonywane do dźwięków muzyki.

Projekt wyjonują studenci ASP w Krakowie: Karolina Styczeń, Maja Starakiewicz i Arek Stokłosa.