Pro Arte 2021: 16.06. "Spotkanie online "Własna firma – zanim zrealizujesz pomysł" część II
Data i miejsce wydarzenia: 16.06.2021, zoom

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021".

Kiedy: 16.06.2021 r. (środa), godz. 09.00 -12.00 online na Zoomie

Dla: wszystkich studentów i studentek, absolwentów i absolwentek Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie

Celem spotkania jest uświadomienie konieczności procesowego, projektowego i kreatywnego podejścia do planowania działalności gospodarczej jako jednej z formy realizowania kariery zawodowej.

Korzyści:

• Dowiecie się nt. umiejętności szacowania zasobów, planowania, wyznaczania celów biznesowych, podstaw biznesplanu, analizy SWOT oraz formalności związanych z zakładaniem własnej firmy
  • Nauczycie się samodzielnego analizowania zasobów w kontekście celów biznesowych, umiejętność dostrzegania szans i zagrożeń rynkowych. Zdolność do konsekwentnego realizowania podjętych zadań i planów.

• Otrzymacie inspirację do kreatywnego i autonomicznego funkcjonowania na rynku pracy - wrócenie uwagi na konieczność elastycznego reagowania na zmieniające się uwarunkowania społeczne, ekonomiczne i kulturowe w otoczeniu.

Jak: Zajęcia warsztatowe z elementami wykładu.

Prowadzący:

Marek MarczykWojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

Doradca zawodowy z 15 letnim doświadczeniem. Ukończył szereg kursów i szkoleń z zakresu indywidualnego i grupowego doradztwa zawodowego. Trener wewnętrzny WUP w zakresie testów predyspozycji i kompetencji zawodowych. Certyfikowany asesor Assessment/Development Center.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach działalności Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Nowym Sączu i w Tarnowie świadczy bezpłatne usługi poradnictwa zawodowego dla osób dorosłych, bez względu na ich status na rynku pracy.

Indywidualne spotkania z doradcami zawodowymi.

Zapisy:  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Plac Na Stawach 1, tel. 12 42 40 738
e-mail: centrum.krakow@wup-krakow.pl

Liczba miejsc ograniczona, zapisy do 15 czerwca do godz. 24.00 adres kariery@asp.krakow.pl.

W tytule e-maila prosimy wpisać: "Własna firma - zapisy". Prosimy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, nazwę kierunku i rok (dla studentów_tek rok studiów, dla absolwentów_tek rok obrony dyplomu).
Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.