Pro Arte 2021: 30.06. Spotkanie online "Moja sztuka jest moim życiem" Spotkanie z absolwentem Wydziału Rzeźby ASP Kraków tworzącym w Londynie
Data i miejsce wydarzenia: 30.06.2021, zoom

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021":

Moja sztuka jest moim życiem. Spotkanie z absolwentem Wydziału Rzeźby ASP Kraków  tworzącym w Londynie.

Kiedy: 30 czerwca (środa), godz. 17.30 - 19.00 online na Zoomie

Dla: studentów i studentek, absolwentów i absolwentek Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie

Jak: Wykład z sesją pytań i odpowiedzi. Na spotkanie można wejść 5 minut wcześniej, spotkanie zaczyna się punktualnie.Prosimy o włączenie kamer.

Prowadzący: Andrzej Szymczyk
Jestem rzeźbiarzem w Londynie, tworzę rzeźbę figuratywną z brązu. Inspiracje czerpię z otaczającego świata i życia osobistego. Nurkuję - życie morskie jest wielkim źródłem inspiracji dla mnie. Mój osobisty sukces to osiągnięcie niezależności finansowej i artystycznej poprzez konsekwentne rozwijanie swojej sztuki.
Instagram: @andrewsculpture

Liczba miejsc ograniczona, zapisy do wtorku 29 czerwca do godziny 24.00 na adres kariery@asp.krakow.pl.

W tytule e-maila prosimy wpisać: "Rzeźbiarz - zapisy".

Prosimy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, nazwę kierunku i rok (dla studentów_tek rok studiów, dla absolwentów_tek rok obrony dyplomu).

Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.