Pro Arte 2021: 22.06 i 24.06 Dwudniowe szkolenie online "Komercjalizacja własności intelektualnej, czyli jak korzystać z praw własności intelektualnej w praktyce"
Data i miejsce wydarzenia: 22.06.2021, zoom

Zapraszamy Was na SZKOLENIE w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021"

Komercjalizacja własności intelektualnej, czyli jak korzystać z praw własności intelektualnej w praktyce.

Kiedy:
22 czerwc​a, w godzinach 10.00 - 14.00
24 czerwca, w godzinach 10.00 - 14.00

Limit miejsc: 25 osób

UWAGA! Przed szkoleniem należy wypełnić ankietę przygotowaną przez prowadzącą.

Korzyści dla uczestników:

•  poznają elementarny zasób wiedzy na temat umów na rynku kreatywnym ze szczególnym uwzględnieniem jego praktycznego zastosowania;
  • dowiedzą się na czym polega zarabianie na własności intelektualnej, sprzedaż praw autorskich, negocjowanie wynagrodzenia za sprzedaż praw własności intelektualnej;
  • zwiększy się świadomość uczestników na temat poprawnego kształtowania stosunków prawnych i biznesowych w relacjach „twórca – rynek”.;

Jak: Spotkanie na Zoomie. Przygotujcie sobie materiały do notowania, napoje. Włączamy kamery podczas szkolenia.

O trenerce:
Magdalena Miernik IP Lawyer, Lookreatywni LAW FOR CREATIVES

Prawnik zajmujący się na co dzień sprawami z zakresu prawa własności intelektualnej; doradca z zakresu prawa własności intelektualnej, w szczególności prawa autorskiego i prawa znaków towarowych w branży kreatywnej; założycielka firmy prawniczej Lookreatywni LAW FOR CREATIVES świadczącej wsparcie prawno-biznesowe dla branży kreatywnej.

Liczba miejsc ograniczona, zapisy do 21.06. do godziny 24.00 lub do wyczerpania limitu miejsc na adres kariery@asp.krakow.pl.

W tytule e-maila prosimy wpisać: "Komercjalizacja - zapisy".

Prosimy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, nazwę kierunku i rok (dla studentów_tek rok studiów, dla absolwentów_tek rok obrony dyplomu).
Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier

Szkolenie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.