FILTR Kinga Szawara 8.09.16
08.09.2016

FILTR Kinga Szawara 8.09.16

"Trzy wymiary rysunku – trzy przestrzenie".
8.09.2016 20:00-2:00 Ra bar bar

Seria rysunków powstała w ostatnim roku skupia się wokół szeroko rozumianego tematu wnętrza. Obecność w trzech wymiarach determinuje nasze istnienie poprzez pamięć, która utrwala się w dwuwymiarowych obrazach. Nałożone na siebie wnętrza, filtrując to co istotne, układają się w nowe przestrzenie. Świat naturalny staje się tłem dla świata postrzeganego, wewnętrznego, duchowego, ideowego."

Kinga Szawara (ur. 1992r.) – studentka V roku na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmuje się rzeźbą oraz rysunkiem.

~Jeśli chcesz się poczuć osobą uzasadnioną i pragniesz przebić się ku spazmatycznym wzniosłościom~ przyjdż w czwartek pod adres Bożego Ciała 9 na wernisaż Kingi, a w następstwie całonocnego bluesa w wykonaniu Konfraterni.

Wydarzenie na Facebooku