Sztuka Internetu (świat sztuki w branży interaktywnej)

23.11.2012
Liczba miejsc: 50

Celem szkolenia jest wprowadzenie studentów ASP działających na pograniczu sztuki i przemysłu kreatywnego do najszybciej rozwijającej się gałęzi reklamowej – branży interaktywnej. Szkolenia adresowane są zarówno do kierunków form przemysłowych, graficznych, jak i interdyscyplinarnych. Przedstawimy Internet jako narzędzie służące zarówno pracy komercyjnej, promocji sztuki w Internecie oraz narzędziu do wyrażenia myśli artystycznej.

Czas trwania: 4 h, 9:00 - 13:00

Potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu zostanie przesłane w terminie do 13.11.2012

Kryteria kwalifikacji:
1. Osoby posiadające status studenta Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

2. Pierwszeństwo uczestnictwa mają studenci, którzy nie brali udziału w szkoleniach organizowanych przez Biuro Karier
3. Kolejność zgłoszeń

Prowadzący: Rahim Blak, wsparcie: Paulina Olbryś

Rahim Blak ukończył studia na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Dyplom uzyskał w roku 2008 w pracowni prof. Andrzeja Bednarczyka. Zajmuje się sztuką interdyscyplinarną, której głównym założeniem jest symbioza świata sztuki z podmiotami pozaartystycznymi. Ma na swoim koncie ponad 40 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. W 2009 roku założył korporację art word™, początkowo jako projekt artystyczny dziś jest spółką zatrudniającą 45 osób w skład której wchodzi 5 spółek m.in. click community – jedna z pierwszych agencji marketingu społecznościowego. Mieszka i pracuje w Krakowie.

Zobacz inne szkolenia

OWN ART - Marketing i analiza rynku dla artysty