OWN ART - Marketing i analiza rynku dla artysty

22.11.2012
Liczba miejsc: 24

Szkolenie ma na celu zachęcenie i przygotowanie artystów do samodzielnej i aktywnej sprzedaży swoich prac, wyposażenie ich w podstawowe informacje związane z marketingiem, cyklem życia dzieła sztuki, sprzedażą i strategią marketingową  oraz polityką dystrybucji i wyboru odpowiednich nabywców dzieł sztuki w Polsce i zagranicą.

Czas trwania: 8 h, 9:00 - 13:00, 14:00-18:00

Potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu zostanie przesłane w terminie do 13.11.2012

Kryteria kwalifikacji:
1. Osoby posiadające status studenta Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

2. Pierwszeństwo uczestnictwa mają studenci, którzy nie brali udziału w szkoleniach organizowanych przez Biuro Karier
3. Kolejność zgłoszeń

Prowadząca: Ewelina Woźniak-Łyp

Koordynatorka projektów branży kreatywnej, trener i konsultant Galerii Bielskiej BWA.
Doradca do spraw zarządzania projektami. Od 10 lat współpracuje z organizacjami
pozarządowymi i instytucjami publicznymi w Krakowie jako konsultant projektów w branży kreatywnej. Specjalizuje się w treningach rozwijających umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi, umiejętności interpersonalne, warunkujące skuteczność w biznesie. Prezes Fundacji Kraków Kreatywny.

Zobacz inne szkolenia

Projektowanie komercyjne, czyli kilka słów na temat pracy projektanta w firmie LPP SA.
21.11.2012

Pomyśl zanim podpiszesz – prawa autorskie w działalności artystycznej - SZKOLENIE ODWOŁANE
23.11.2012

wróć do listy