Projektowanie komercyjne, czyli kilka słów na temat pracy projektanta w firmie LPP SA.

21.11.2012
Liczba miejsc: 20

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zasadami pracy i zagadnieniami projektowania ubioru w firmie komercyjnej. Poruszane zagadnienia to m.in. przekładanie trendów na produkt, podstawowe założenia projektowe, profil marki Mohito.

Czas trwania: 8 h, 9:00 - 13:00, 14:00-18:00

Potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu zostanie przesłane w terminie do 13.11.2012

Kryteria prowadzących: Studenci minimum 3-go roku, Otwarta Pracownia Projektowania Mody

Kryteria kwalifikacji:
1. Osoby posiadające status studenta Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

2. Pierwszeństwo uczestnictwa mają studenci, którzy nie brali udziału w szkoleniach organizowanych przez Biuro Karier
3. Kolejność zgłoszeń

Zobacz inne szkolenia

Absolwent wzornictwa a projektant. 6 głównych różnic.
20.11.2012

Absolwent wzornictwa a projektant. 6 głównych różnic.

OWN ART - Marketing i analiza rynku dla artysty
22.11.2012