Przebieg pełnego procesu projektowego w firmie architektonicznej we współpracy z klientem

20.11.2012
Liczba miejsc: 60

Spotkania z przedstawicielami rynku kreatywnego.

Czas trwania: 40 minut, 13:00-13:40

Prowadzenie:

KAROLINA DROGOSZCZ - architekt wnętrz, inżynier budownictwa. Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na kierunku Architektura Wnętrz, Politechniki Łódzkiej na kierunku Konstrukcje Budowlane oraz uzupełniająco Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na kierunku Architektura Wnętrz. Freenlacer od 17 roku życia. Doświadczenie zdobywała w pracowniach: Blok Art, B2Studio, jako asystent architekta, M-Invest, jako inżynier budowy, Studio Formy, jako architekt wnętrz. Odbyła również staż w pracowni John Duffy Design Group w Dublinie. Właścicielka i projektantka pracowni MANGO STUDIO WNĘTRZ I OGRODÓW w Krakowie.

Zobacz inne szkolenia

ZRÓB TO SAM!  SKUTECZNY ARTYSTA czyli jak współpracować z galeriami
12.05.2012

ZRÓB TO SAM! SKUTECZNY ARTYSTA czyli jak współpracować z galeriami

Projektowanie komercyjne, czyli kilka słów na temat pracy projektanta w firmie LPP SA.
21.11.2012

wróć do listy