Dzisiaj stoicie krok nad przepaścią, jutro zrobicie krok naprzód, czyli „Od stażysty do projektanta - praca w zespole konstruktorskim"

20.11.2012
Liczba miejsc: 60

Spotkania z przedstawicielami rynku kreatywnego.

Wawrzaszek ISS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością" Spółka Komandytowo-Akcyjna jest czołowym producentem samochodów pożarniczych w Polsce i Europie.

Czas trwania: 40 minut, 14:20-15:00

Prowadzenie:

Agnieszka Fujak - Projektant, członek zestołu konstruktorskiego firmy ISS Wawrzaszek w Bielsku-Białej. Doktorantka Wydziału Form Przemysłowych ASP w  Krakowie. Jedna z pierwszych uczestników programu Stażowego.

Zobacz inne szkolenia

ZRÓB TO SAM!  SKUTECZNY ARTYSTA czyli jak współpracować z galeriami
12.05.2012

ZRÓB TO SAM! SKUTECZNY ARTYSTA czyli jak współpracować z galeriami

Projektowanie komercyjne, czyli kilka słów na temat pracy projektanta w firmie LPP SA.
21.11.2012

wróć do listy