Studentki WFP nagrodzone na Glassberries Design Awards! Sonia Kalandyk i Anna Pielesz zdobyły główną nagrodę, a Beata Weber wyróżnienie honorowe.
30.06.2016

Trzy studentki z Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zostały nagrodzone na piątej edycji międzynarodowego konkursu Glassberries Design Awards. Organizowana cyklicznie impreza skierowana jest do studentów wybranych uczelni artystycznych z Hiszpanii, Polski i Portugalii.

Tematem tegorocznej edycji konkursu był projekt szklanego opakowania na luksusowe alkohole. Studentki III roku, Sonia Kalandyk i Anna Pielesz zdobyły główną nagrodę, a Beata Weber otrzymała wyróżnienie honorowe. Gratulujemy! :-)