Paulina Zwolak i Jakub Nieć zdobyli I nagrodę w konkursie VASCO
11.07.2017

Paulina Zwolak i Jakub Nieć zdobyli I nagrodę w konkursie VASCO

Studentka Wydziału Architektury Wnętrz - Paulina Zwolak i absolwent Wydziału Architektury Wnętrz - Jakub Nieć zdobyli I nagrodę w 11 edycji konkursu organizowanego przez firmę VASCO. Gratulacje!

W Warszawie odbyła się uroczysta Gala Finałowa podczas, której zostały wręczone nagrody i wyróżnienia. Zwycięzcy otrzymali statuetkę CALLO, zaproszenie do VASCO i KREON w Belgii oraz nagrodę pieniężną. Przyznano im także: licencję ARCHICAD STAR(T) EDITION, licencję programu z rodziny InteriCAD, prezentację projektu w magazynach: NOWY MAGAZYN oraz WNĘTRZE i OGRÓD, prezentację projektu w portalach: Myhome.pl, Urządzamy.pl oraz Archirama.pl, prezentację w programie DOMO+ oraz roczny dostęp do portalu Kompas Inwestycji.pl.

Zdjęcie pochodzi ze strony http://www.vascoart.pl/galerie/11-edycja-koncepcja-1-miejsce-jakub-niec-projektyw-krakow/

Źródło tekstu