Agnieszka Jucha otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie Art of packaging debiuty w kategorii etykieta
29.03.2017

Agnieszka Jucha - studentka Wydziału Form Przemysłowych - otrzymała I nagrodę w konkursie ART OF PACKAGING DEBIUTY w kategorii etykieta. Nagrodzona praca to projekt etykiet na piwo Ciechan. Praca została zrealizowana w Pracowni Projektowania Komunikacji Wizualnej A pod kierunkiem prof. Władysława Pluty i dr Barbary Widłak.

Celem ART OF PACKAGING DEBIUTY jest promowanie i nagradzanie pomysłów młodych artystów w segmencie projektowania opakowań; odkrycie i pokazanie branży opakowaniowej nowych talentów oraz wyjątkowych w formie i wartości użytkowej opakowań. Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie najlepszego opakowania na dowolny produkt – Perły wśród Opakowań, które nie funkcjonuje jeszcze na rynku, oraz zaprezentowanie potencjalnych możliwości wykorzystania go w praktyce. Nagrodzany jest najbardziej innowacyjny pomysł (projekt) na opakowanie dowolnego produktu, przedstawiony w formie wizualizacji i/lub zdjęć oraz prototypu jako wzoru doświadczalnego, będącego odwzorowaniem zaprojektowanego wyrobu zgodnie z przesłaną dokumentacją. Opakowania i projekty mogą zgłaszać studenci i absolwenci szkół/uczelni, których profil związany jest z projektowaniem opakowań i wzornictwem przemysłowym. Konkurs organizowany jest w Poznaniu od 2006 roku i promuje branżę związaną z nowoczesnym przemysłem opakowaniowym.

Źródło informacji