Specjalista ds. sprzedaży w sklepie internetowym – niepełny wymiar etatu

05.05.2024

Fundacja inCanto, Pl. Gen. Sikorskiego 3/4, 31-115 KRAKÓW

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • obsługa wysyłki zamówień oraz klientów sklepu internetowego i stacjonarnego, a także księgarń partnerskich,
  • przygotowanie i obsługa stoiska sklepowego podczas koncertów festiwali Musica Divina i Rezonanse, a także przy pomniejszych wydarzeniach Fundacji,
  • poszukiwanie nowych towarów (najczęściej płyty, książki),
  • zamieszczanie nowych produktów w sklepie internetowym (tworzenie opisów, zamieszczanie przez panel WooCommerce),
  • dbanie o aktualność oferty sklepu,
  • danie o poprawne działanie techniczne sklepu internetowego (zgłaszanie błędów do wsparcia technicznego IT),
  • nawiązywanie kontaktu z kontrahentami, a także dbanie o promocję marki,
  • dbanie o porządek w sklepie,
  • zarządzanie logistyką sklepu,
  • prowadzenie social mediów sklepu na Facebooku i Instagramie.

Wymagania

Wymagamy doświadczenia w obsłudze klienta i/lub w pracy w NGO.   Cenimy:
  • odpowiedzialność, samodzielność i proaktywność,
  • dobrą organizację pracy (na rozmowie kwalifikacyjnej zadamy Ci pytania o to, jak organizujesz swój czas),
  • staranność w wykonywanych działaniach,
  • terminowość i słowność,
  • zapał do działania i energiczność,
  • chęć rozwoju (szczególnie w ecommerce, obsłudze klienta, ale również w muzyce i literaturze).
  Szukamy osoby:
  • conajmniej z ukończonymi studiami I stopnia,
  • ze znajomością języka angielskiego na poziomie nie niższym niż B2 (certyfikaty mile widziane!),
  • potrafiącej tworzyć krótkie teksty,
  • dobrze zorientowanej w ofercie sklepu Zachwyceni.online,
  • znającej projekty i działalność Fundacji inCanto,
  • z poczuciem estetyki, przywiązującej uwagi do detali,
  • o wysokiej kulturze osobistej i z łatwością nawiązywania kontaktów,
  • zdolnościami manualnymi,
  • która chciałaby zostać członkiem zespołu i myśli o zatrudnieniu w dłuższej perspektywie.
  Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie muzyką dawną, w tym także sakralną.

Oferujemy

  Oferujemy miejsce pracy dla osoby ambitnej, chcącej zdobywać doświadczenie, a także poszukującej ciekawej pracy. Docelowo, w zależności od zaangażowania pracownika, planujemy zwiększyć wymiar czasu pracy do pełnego etatu oraz podwoić wynagrodzenie. Oferujemy:
  • Ciekawą, rozwijającą pracę w małym, zgranym zespole.
  • Możliwość współtworzenia wartościowych projektów: wydawniczych (takich jak „Muzyka jest ważna" R. Scrutona), festiwalowych (Musica Divina w Krakowie, Festiwal Rezonanse na Podkarpaciu).
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, B2B lub niepełny wymiar etatu (początkowo: 100 godzin/miesięcznie).
Wynagrodzenie w granicach: 2770—3200 PLN brutto. Stanowisko tylko w ramach pracy stacjonarnej.

Dokumenty aplikacyjne

 CV wraz z listem motywacyjnym

Główną przestrzenią działalności Fundacji inCanto jest muzyka – szczególnie dawna i współczesna muzyka sakralna. Interesuje nas poszukiwanie i stwarzanie warunków doświadczania sacrum w sztuce. Tworzymy intelektualne i emocjonalne podstawy dla takiego przeżywania kontaktu ze sztuką, który prowadzi do głębokiego spotkania. Spotkanie to rozumiemy wielowymiarowo. W szczególności jako: zetknięcie człowieka z wytworem geniuszu artysty, człowieka z Absolutem, człowieka z sobą samym i wreszcie ludzi między sobą. www.zachwyceni.online, fundacjaincanto.pl, musicadivina.pl, festiwalrezonanse.pl

fundacjaincanto.pl/
Numer telefonu: 739 974 501
Adres e-mail: m.serwinska@fundacjaincanto.pl