Mówią o nas

Opinie uczestniczek i uczestników Pro Arte 2021

Wszystkie spotkania na zoomie są prowadzone w profesjonalny sposób. Jestem pewna, ze będę w przyszłości korzystać z pomocy biura karier, bo jest ono stworzone także dla absolwentów.
Maria- absolwentka malarstwa

Niezwykle dziękuje za bardzo szybką komunikację oraz ciepłe nastawienie. Jestem wdzięczna za możliwości i wiedzę, którą zyskałam dzięki spotkaniom zorganizowanym przez Biuro Karier. Dziękuje za zorganizowanie pomocnych spotkań oraz niecierpliwie się czekając na kolejne wydarzenia.
Agata - studentka malarstwa

Dziękuję, że jesteście :) Widzę, że z każdym rokiem Biuro Karier oferuje coraz więcej i coraz bardziej różnorodne i ciekawe projekty oraz spotkania. Z jednej strony trochę żałuje, że tak późno i mało zacząłem z tego dobrodziejstwa korzystać, ale mimo wszystko to cieszę się, że w ogóle zacząłem.
Janusz – absolwent

Bardzo fajna inicjatywa. Spotkania pozwalają uświadomić jakie możliwości i ścieżki kariery stoją przed absolwentami. Na spotkania zapraszani są eksperci i ludzie związani z branża, którzy znają realia oraz wymagania, które ona stawia.
Student grafiki

Biuro Karier jak zwykle trzyma poziom. Dziękuję :)
Student wzornictwa

Bardzo dziękuję za Państwa działalność i łączenie studentów z potencjalnymi pracodawcami. Poza tym osobiście cenię sobie również Państwa ciepło i otwartość :) Serdecznie pozdrawiam
Studentka grafiki

Świetna organizacja Biura Karier, szybka i sprawna komunikacja, ciekawe szkolenia z bardzo inspirującymi gośćmi. Bardzo dziękuje za Państwa pracę!
Student wzornictwa

Bardzo cenię pracę Biura Karier. Każdy z organizowanych przezeń warsztatów, w których brałam udział, był świetnie przygotowany pod względem doboru tematu, wyboru eksperta i ogólnego przygotowania. Duży plus również za ciągły rozwój i ulepszanie oferty oraz sympatyczny kontakt :)
Natalia – absolwentka

Bardzo szeroka oferta szkoleń, bardzo zróżnicowana tematycznie. Może znaleźć tematy najbardziej interesujące i przydatne nie tylko dla studenta, czy absolwenta studiów artystycznych. Pomocne spotkania ze specjalistami kiedy kończymy studia i trzeba już samodzielnie funkcjonować. Polecam :)
Urszula - studentka malarstwa

Istnienie i działanie Biura Karier to coś wyjątkowego. Możliwość spotkań z ekspertami z różnych dziedzin pomaga świadomie planować swoją przyszłość po uczelni. Wsparcie w realizacji swoich pasji w takiej formie, oferując nam bardzo konkretne wskazówki, wiedzę z naszej dziedziny (projektowej/artystycznej) czy np. badania osobowości - między wieloma innymi działaniami - to coś pięknego :)
Ewa - studentka wzornictwa

Cieszę się z całego Pro Arte oraz z doradztwa zawodowego. Czuję, że duża część tych spotkań pomaga mi przestać rozmyślać nad moimi planami, a zacząć coś z tymi planami robić. W końcu czuję się zmotywowana do działania i trochę mniej spanikowana na myśl o pracy w zawodzie.
Nicola - studentka wzornictwa