Biuro Karier dla Ciebie w wakacje 2024 - sprawdź ofertę!
12.06.2024

Biuro Karier dla Ciebie w wakacje 2024 - sprawdź ofertę!

Studentko/absolwentko, studencie/absolwencie ASP w Krakowie!

Z czego możesz skorzystać w naszym Biurze Karier?

• Pokaż swoje prace/projekty potencjalnym pracodawcom - stwórz swoje portfolio zawodowe na naszej stronie w wygodny i prosty sposób (po zalogowaniu za pomocą przycisku "Dodaj pracę")
  • Chcesz aplikować na staż, szukasz pracy, szukasz swojej ścieżki zawodowej – przyjdź na coaching z doradztwem prowadzony przez Barbarę Siorek (online)
  • Masz wiele pomysłów na siebie albo nie masz żadnego pomysłu i nie wiesz, co dalej – przyjdź na coaching kariery z Joanną Groszek (online lub stacjonarnie)
  • Chcesz poznać swoje mocne strony, swój potencjał zawodowy – wypełnij test osobowości iP121 (online)
  • Organizujesz wydarzenie, zbliża się Twój wernisaż – dodaj informację na naszej stronie (po zalogowaniu za pomocą przycisku "Dodaj wydarzenie")
  • Chcesz pochwalić się swoim sukcesem, wygraną w konkursie - dodaj informację(po zalogowaniu za pomocą przycisku "Dodaj sukces")

Wszystkie usługi Biura Karier są bezpłatne dla studentów/tek i absolwentów/tek ASP w Krakowie.

Z doradztwa zawodowego i coachinu kariery mogą korzystać studentki i studenci oraz absolwentki i absolwenci do 2 lat od ukończenia studiów.

Od 27 czerwca do 5 lipca 2024 oraz od 15 do 19 lipca 2024 trwa w naszym biurze przerwa urlopowa.

Zapraszamy!
Zespół Biura Karier