Biuro Karier dla Ciebie - sprawdź ofertę!

Biuro Karier dla Ciebie - sprawdź ofertę!

Studentko/absolwentko, studencie/absolwencie ASP w Krakowie!

Z czego możesz skorzystać w naszym Biurze Karier?

• Pokaż swoje prace/projekty potencjalnym pracodawcom - stwórz swoje portfolio zawodowe na naszej stronie w wygodny i prosty sposób (po zalogowaniu za pomocą przycisku "Dodaj pracę")
  • Szukasz pracy – sprawdź aktualne oferty
  • Realizujesz projekt – aplikuj o 2500 zł w Stypendium Santander  (dla studentów_tek i doktorantów_tek)
  • Chcesz aplikować na staż, szukasz pracy, szukasz swojej ścieżki zawodowej – przyjdź na doradztwo zawodowe z coachingiem prowadzone przez Barbarę Siorek (od września 2022)
  • Masz wiele pomysłów na siebie albo nie masz żadnego pomysłu i nie wiesz, co dalej – przyjdź na coaching kariery z Joanną Groszek
  • Chcesz poznać swoje mocne strony, swój potencjał zawodowy – wypełnij test osobowości iP121
  • Organizujesz wydarzenie, zbliża się Twój wernisaż – dodaj informację na naszej stronie (po zalogowaniu za pomocą przycisku "Dodaj wydarzenie")
  • Chcesz pochwalić się swoim sukcesem, wygraną w konkursie - dodaj informację(po zalogowaniu za pomocą przycisku "Dodaj sukces")

Wszystkie usługi Biura Karier są bezpłatne.

Zapraszamy!
Zespół Biura Karier