Pro Arte 2021: 25.05. Spotkanie online "Własna firma – zanim zrealizujesz pomysł"
Data i miejsce wydarzenia: 25.05.2021, zoom

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021". Własna firma – zanim zrealizujesz pomysł

Kiedy: 25.05.2021 r. (wtorek), godz. 10.00 -12.00, online na Zoomie

Dla: wszystkich studentów i studentek, absolwentów i absolwentek Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie

Korzyści:

• uzyskacie  informacje na temat procedury założenia własnej działalności gospodarczej
  • omówiony zostanie proces planowania przedsięwzięcia biznesowego
  • dowiecie się wszystko na temat podstawowych wymagań prawnych, formalnych i organizacyjnych związanych z procesem rejestracji firmy
  • dowiecie się jak właściwie przygotować się do roli przedsiębiorcy, tzw. „ABC Przedsiębiorczości”
  • dowiecie się jakie instytucje wspierają przedsiębiorczość

Jak: Spotkanie informacyjne z elementami dyskusji oraz sesja pytań i odpowiedzi.

Prowadzący:

Marek MarczykWojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Marczyk

Doradca zawodowy z 15 letnim doświadczeniem. Ukończył szereg kursów i szkoleń z zakresu indywidualnego i grupowego doradztwa zawodowego. Trener wewnętrzny WUP w zakresie testów predyspozycji i kompetencji zawodowych. Certyfikowany asesor Assessment/Development Center.

WUP

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach działalności Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Nowym Sączu i w Tarnowie świadczy bezpłatne usługi poradnictwa zawodowego dla osób dorosłych, bez względu na ich status na rynku pracy.

Indywidualne spotkania z doradcami zawodowymi.
Zapisy:  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Plac Na Stawach 1, tel. 12 42 40 738
e-mail: centrum.krakow@wup-krakow.pl

Liczba miejsc ograniczona, zapisy do 24 maja do godz. 24.00 adres kariery@asp.krakow.pl.
W tytule e-maila prosimy wpisać: "Własna firma - zapisy". Prosimy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, nazwę kierunku i rok (dla studentów_tek rok studiów, dla absolwentów_tek rok obrony dyplomu).
Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.