Pro Arte 2021: 26.05. Spotkanie online "Zdobądź kwalifikacje i znajdź pracę dzięki udziale w projektach Fundacji Stella Virium"
Data i miejsce wydarzenia: 26.05.2021, zoom

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021".

Zdobądź kwalifikacje i znajdź pracę dzięki udziale w projektach Fundacji Stella Virium

Kiedy: 26 maja (środa) 12.00-13.00 online na Zoomie

Spotkanie dla studentów i studentek, absolwentów i absolwentek Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie - osób poszukujących pracy, chcących się przekwalifikować, zdobyć wiedzę, umiejętności, kompetencje społeczne, dla osób wchodzących na rynek pracy.

Cel spotkania: zaprezentowanie uczestnikom projektów Fundacji, mających na celu pomóc w znalezieniu pracy, zdobyciu kwalifikacji zawodowych i społecznych.

Jak: Wykład z sesją pytań i odpowiedzi. Na spotkanie można wejść 5 minut wcześniej, spotkanie zaczyna się punktualnie.

Prowadząca: Gabriela Snakowska, koordynator projektów

Fundacja Rozwoju Kwalifikacji STELLA VIRIUM w ramach działalności statutowej realizuje projekty wsparcia osób dorosłych w zakresie rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji i aktywizacji zawodowej. Realizowane działania:

- współorganizacja studiów podyplomowych HR MBA na Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu

- realizacja projektu Career Turn, cyklicznie, od 7 lat – fundator: UBS Polska

- realizacja projektu Pomocna Dłoń (obecnie) – fundator: State Street Polska

- realizacja projektu Career Boost, cyklicznie, od 2020 roku – fundator: UBS Polska

- realizacja projektu Brriers Breaking Opportunity (2020) – fundator: State Street Polska

- współorganizacja I Międzynarodowego Kongresu Kwalifikacje (2014)

- organizacja konkursu „Gwiazda Możliwości” (2014)

Dane kontaktowe: Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium
ul. Syrokomli 11/8 , 30-102 Kraków
Telefon: 509 206 033, 515 130 953, 510 932 418
E-mail: biuro@stellavirium.org
www.stellavirium.org

Liczba miejsc ograniczona, zapisy do 25.05 do godziny 24.00 na adres kariery@asp.krakow.pl.
W tytule e-maila prosimy wpisać: "Stella Virium - zapisy". Prosimy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, nazwę kierunku i rok (dla studentów_tek rok studiów, dla absolwentów_tek rok obrony dyplomu).
Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.