Internship Program 2022 • Skorzystaj z praktyk w MotionVFX!

Internship Program 2022 • Skorzystaj z praktyk w MotionVFX!

Internship Program 2022
Motion Graphic Designer / Animator 2D/3D

MotionVFX to firma, która od ponad 10 lat tworzy premium produkty (plug-ins i templates) dla edytorów video pracujących m.in. na Apple Final Cut Pro. Produktów MotionVFX używają tysiące użytkowników na całym świecie - od freelancerów, najpopularniejszych YouTuberów (np. MKBHD) przez stacje telewizyjne (BBC, NBC, ABC, TVN i wiele innych), aż po filmy pełnometrażowe w Hollywood.

Najlepiej będzie jak zobaczycie kilka produktów MotionVFX w akcji.

Produkty MotionVFX są rozpoznawalne na całym świecie w branży video - jest najczęściej wymienianą firmą na oficjalnej stronie Apple nt. Final Cut Pro, a jej produkty pojawiły się nawet kilka razy podczas Apple Keynotes.

MotionVFX poszukuje 2-3 praktykantów do swojego zespołu 20 światowej klasy motion designerów. Poszukują kreatywnych osób, które chcą dołączyć do zespołu, nauczyć się motion designu i potem zostać z nimi na dłużej.

Oferują:

• Płatne praktyki 3 miesięczne (są elastyczni w zakresie dokładnego terminu rozpoczęcia i zakończenia praktyk)
  • Pracę na sprzęcie Apple i w fajnych warunkach w biurze w Żywcu
  • Rozwój pod okiem doświadczonych motion designerów, którzy wprowadzą Was w świat Apple Motion i FCP
  • "Artystyczną wolność” - nie pracują z klientami - artyści decydują o kształcie końcowego produktu
  • Ofertę pracy dla wybranych praktykantów
  • Pakiet relokacyjny/ dopłata do mieszkania (jeśli mieszkasz poza rejonem Bielska-Białej)

Podczas praktyk nauczysz się w zależności od projektu: podstaw animacji 2D z elementami 3D, tworzenia kompozycji pod animację, doboru typografii. Pod koniec praktyk studenci_tki powinni móc pochwalić się umiejętnością tworzenia elementów produktu lub całego template’a.

Wymagania:

• Zmysł artystyczny, wyczucie stylu i obecnych trendów
  • Chęć szybkiej nauki i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność animacji lub modelowania w 3D będzie plusem, ale nie jest konieczna

Oferta skierowana jest do studentów_tek wszystkich kierunków - dla MotionVFX ważne są Twoje umiejętności.

Szczegóły oferty na stronie Biura Karier

Jak wygląda proces rekrutacji:

1. Aplikuj w jednej z dwóch tur:
    • 1-tura: do 16 stycznia 2022
    • 2-tura: do 24 kwietnia 2022
  2. Rozmowa rekrutacyjna (obejmująca ćwiczenia praktyczne) z HR i Art Director, Anią.

Na koniec, krótka próbka atmosfery w MotionVFX.

Zapraszamy!