Internship Program - Motion Graphic Designer / Animator 2D/3D

25.11.2021

MotionVFX, ul. Jagiellońska 1A, 34-300 Żywiec

Zakres obowiązków

Podczas praktyk nauczysz się w zależności od projektu: podstaw animacji 2D z elementami 3D, tworzenia kompozycji pod animację, doboru typografii. Pod koniec praktyk studenci powinni móc pochwalić się umiejętnością tworzenia elementów produktu lub całego template’a.

Wymagania

  • Zmysł artystyczny, wyrzucie stylu i obecnych trendów
  • Chęć szybkiej nauki i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność animacji lub modelowania w 3D będzie plusem, ale nie jest konieczna
  • Oferta skierowana jest do studentów wszystkich kierunków - dla nas ważne są Twoje umiejętności.

Oferujemy

  • Płatne praktyki 3 miesięczne (jesteśmy elastyczni w zakresie dokładnego terminu rozpoczęcia i zakończenia praktyk)
  • Pracę na sprzęcie Apple i w fajnych warunkach w naszym biurze w Żywcu
  • Rozwój pod okiem doświadczonych motion designerów, którzy wprowadzą Was w świat Apple Motion i FCP
  • "Artystyczną wolność” - nie pracujemy z klientami, u nas artyści decydują o kształcie końcowego produktu
  • Ofertę pracy dla wybranych praktykantów
  • Pakiet relokacyjny/ dopłata do mieszkania (jeśli mieszkasz poza rejonem Bielska-Białej)

Dokumenty aplikacyjne

  1. CV
  2. Link do Twojego portfolio

MotionVFX to firma, która od ponad 10 lat tworzy premium produkty (plug-ins i templates) dla edytorów video pracujących m.in. na Apple Final Cut Pro. Produktów MotionVFX używają tysiące użytkowników na całym świecie - od freelancerów, najpopularniejszych YouTuberów (np. MKBHD) przez stacje telewizyjne (BBC, NBC, ABC, TVN i wiele innych), aż po filmy pełnometrażowe w Hollywood. Najlepiej będzie jak zobaczycie kilka naszych produktów w akcji. Produkty MotionVFX są rozpoznawalne na całym świecie w branży video - jesteśmy najczęściej wymienianą firmą na oficjalnej stronie Apple nt. Final Cut Pro, a nasze produkty pojawiły się nawet kilka razy podczas Apple Keynotes. Szukamy 2-3 praktykantów do naszego zespołu 20 światowej klasy motion designerów. Szukamy kreatywnych osób, które chcą do nas dołączyć, nauczyć się motion designu i potem zostać z nami na dłużej.

www.motionvfx.com pl-pl.facebook.com/motionvfx/
Numer telefonu: -
Adres e-mail: joinus@motionvfx.com