"Zostań bohaterem #OFFVOLO" 11.03. 17:00-18:30 online

Zapraszamy Was na spotkanie w ramach wiosennej edycji Pro Arte 2024:

Zostań bohaterem #OFFVOLO i rozwiń swoją karierę! Jak działa Wolontariat na 17. Festiwalu Mastercard OFF CAMERA. Spotkanie online z Kasią Dłużniewską, koordynatorką wolontariatu.

Kiedy: 11.03.2024 (poniedziałek), godz. 17.00 -18.30

Celem spotkania będzie przedstawienie naszej oferty Wolontariatu #OFFVOLO w trakcie 17. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA (26.04.2024-5.05.2024).

Chcemy przedstawić różnorodność dostępnych działów, w których mogą się realizować i rozwijać Wolontariusze (od Festiwal TV - produkcja materiałów audio-wizualnych, Redakcji, Działu Gości, Marketingu, etc. po sekcję stricte produkcyjną).

Jest to dla osób na początku kariery znakomity sposób na zdobycie doświadczenia i networking w gronie nowych znajomych, ale również przedstawicieli świata kultury i kina. Wielu z naszych wolontariuszy kontynuuje swoją profesjonalną drogę pracując w kolejnych edycjach festiwalu, bądź w innych instytucjach kultury, firmach eventowych, redakcjach znaczących pism, domach produkcyjnych.
Jednym słowem - warto z nami być i warto to przeżyć!

Program spotkania:

1. Opis samego Festiwalu Mastercard OFF CAMERA; konkursów, które w ramach Festiwalu się odbywają, sekcji filmowych, wydarzeń towarzyszących, aby pokazać skalę wydarzenia.
2. Przedstawienie idei Wolontariatu i #OFFVOLO.
3. Prezentacja działów festiwalowych.
4. Sesja Q&A - pytania od uczestników, luźna dyskusja, dzielenie się doświadczeniami.
5. Przekazanie dostępu do formularza zgłoszeń na Wolontariat i linku do wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco umieszczane są informacje dotyczące naszej grupy #OFFVOLO.

Jak:
spotkanie online, wykład z sesją pytań i odpowiedzi

Dla kogo: osoby uczące się, studiujące, od 17. roku życia - wszyscy, którzy są na wstępie swojej ścieżki zawodowej i szukają sposobów na zdobycie nowego, wartościowego doświadczenia.

Zapisy

• Dla studentów/tek i absolwentów/tek ASP w Krakowie - za pośrednictwem kalendarza:
    Wybierz w kalendarzu datę 11 marca, poniżej kalendarza wyświetli się termin spotkania - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.
    Aby dołączyć do spotkania zaloguj się na swoim koncie, wybierz z profilu użytkownika "Platforma edukacyjna" i dołącz do wybranego spotkania.
  • Dla studentów/tek i absolwentów/tek innych uczelni artystycznych - za pomocą formularza. Link do spotkania zostanie wysłany e-mailem.

W razie problemów/pytań, prosimy o kontakt email kariery@asp.krakow.pl lub tel. 517 387 408

Zapraszamy!

Prowadzący:

Kasia Dłużniewska

Volunteer Manager Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA

Zobacz profil

Dostępne terminy