"Zdrowie psychiczne artysty" 13.03.24 13:00-14:30 online

Zapraszamy Was na spotkanie w ramach wiosennej edycji Pro Arte 2024:

Zdrowie psychiczne artysty. Spotkanie online z Pawłem Chrzanem z Wellbee.

Kiedy:  13.03.2024 (środa), godz. 13.00 -14.30

Celem spotkania jest wprowadzenie do tematu zdrowia psychicznego, a także edukacja jak zapobiegać nieodpowiednim decyzjom lub przedłużaniu konsultacji u nieodpowiednio dobranego terapeuty.

Program spotkania:

• Kiedy warto zgłosić sięgnąć po pomoc i jakiego specjalistę wybrać?
  • Kiedy skorzystać ze wsparcia psychoterapeuty, a kiedy psychiatry?
  • Jaki nurt będzie najbardziej odpowiedni, po jaki rodzaj terapii sięgnąć, aby przyniosło mi to korzyść?

Jak: spotkanie online, wykład z sesją pytań i odpowiedzi

Dla kogo: studentów_tek i absolwentów_tek uczelni artystycznych

Zapisy

• Dla studentów/tek i absolwentów/tek ASP w Krakowie - za pośrednictwem kalendarza:
    Wybierz w kalendarzu datę 13 marca, poniżej kalendarza wyświetli się termin spotkania - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.
    Aby dołączyć do spotkania zaloguj się na swoim koncie, wybierz z profilu użytkownika "Platforma edukacyjna" i dołącz do wybranego spotkania.
  • Dla studentów/tek i absolwentów/tek innych uczelni artystycznych - za pomocą formularza. Link do spotkania zostanie wysłany e-mailem.

W razie problemów/pytań, prosimy o kontakt email kariery@asp.krakow.pl lub tel. 517 387 408

Zapraszamy!

Prowadzący: