"Prawo autorskie w dobie sztucznej inteligencji" 21.03.24 17:00-19:00 online

Zapraszamy Was na spotkanie w ramach wiosennej edycji Pro Arte 2024:

Prawo autorskie w dobie sztucznej inteligencji. Spotkanie online z adwokatem Wojciechem Krawcem

Kiedy:  21.03.2024 (czwartek), godz. 17:00-19:00

Jak: spotkanie online, wykład z sesją pytań i odpowiedzi

Cel spotkania:

Zapoznanie uczestników z prawnymi aspektami wykorzystania sztucznej inteligencji, w szczególności wyzwań i zagrożeń w zakresie prawa autorskiego, a także uporządkowanie wiedzy prawnej dotyczącej prawa autorskiego na przykładach wykorzystania sztucznej inteligencji (AI).

Program spotkania:
1. Kto ma prawa do efektów pracy AI?
2. Jak chronić efekty pracy AI?
3. Czy AI może naruszyć prawa autorskie?
4. Jakie zapisy dotyczące AI pojawiają się w umowach autorskoprawnych?
5. Regulacje unijne korzystania z AI.
6. Regulaminy korzystania z usług korzystających z AI.

Dla kogo: studentów_tek i absolwentów_tek uczelni artystycznych

Zapisy

• Dla studentów/tek i absolwentów/tek ASP w Krakowie - za pośrednictwem kalendarza:
    Wybierz w kalendarzu datę 21 marca, poniżej kalendarza wyświetli się termin spotkania - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.
    Aby dołączyć do spotkania zaloguj się na swoim koncie, wybierz z profilu użytkownika "Platforma edukacyjna" i dołącz do wybranego spotkania.
  • Dla studentów/tek i absolwentów/tek innych uczelni artystycznych - za pomocą formularza. Link do spotkania zostanie wysłany e-mailem.

Zapraszamy!

Jak dołączyć do spotkania:
Zaloguj się na swoim koncie, wybierz z profilu użytkownika "Platforma edukacyjna" i dołącz do wybranego spotkania.

W razie problemów/pytań, prosimy o kontakt email kariery@asp.krakow.pl lub tel. 517 387 408

Zapraszamy!

Prowadzący:

Wojciech Krawiec

Adwokat specjalizujący się w prawie nowoczesnych technologii, prawie IT, prawie ochrony danych osobowych oraz prawie pracy.

Zobacz profil

Dostępne terminy