"Podróżnik muzyczny z Lewantu" 26.03.24 10:--12:00 online

Zapraszamy Was na spotkanie w ramach wiosennej edycji Pro Arte 2024:

Podróżnik muzyczny z Lewantu. Spotkanie online z Wassimem Ibrahimem.

Uwaga! Spotkanie przeniesione na Pro Arte 2024 - edycja jesienna w listopadzie 2024

Kiedy: 26.03.2024 (wtorek), godz. 10.00 -12.00

Jak: spotkanie online, wykład z sesją pytań i odpowiedzi

Cel główny spotkania: Pokazać muzykom jak szczęśliwie żyć i spokojnie tworzyć  zarządzając mądrze swoją karierą.
Korzyści ze spotkania: uczestnicy dowiedzą się, jak osiągać równowagę finansową w życiu artysty – muzyka.

Program:
1.    Krótka opowieść – skąd zacząłem swoją podróż?
2.    Co pomogło mi odnaleźć się na rynku muzycznym?
3.    Jak zacząłem zarabiać na muzyce?
4.    Wartość stabilizacji finansowej dla zdolności twórczej muzyka.
5.    Sesja pytań i odpowiedzi.

Dla kogo: studentów_tek i absolwentów_tek uczelni artystycznych

Zapisy

• Dla studentów/tek i absolwentów/tek ASP w Krakowie - za pośrednictwem kalendarza:
    Wybierz w kalendarzu datę 26 marca, poniżej kalendarza wyświetli się termin spotkania - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.
    Aby dołączyć do spotkania zaloguj się na swoim koncie, wybierz z profilu użytkownika "Platforma edukacyjna" i dołącz do wybranego spotkania.
  • Dla studentów/tek i absolwentów/tek innych uczelni artystycznych - za pomocą formularza. Link do spotkania zostanie wysłany e-mailem.

W razie problemów/pytań, prosimy o kontakt email kariery@asp.krakow.pl lub tel. 517 387 408

Zapraszamy!

Prowadzący: