"Kuratorskie historie" Marta Kudelska 14.03.24 11:00-13:00 stacjonarnie

Zapraszamy Was na spotkanie w ramach wiosennej edycji Pro Arte 2024:

Kuratorskie historie, czyli jak to wszystko się zaczęło i dlaczego warto się samoorganizować.

Kiedy: 14.03.2024 (czwartek), godz. 11.00 -13.00

Gdzie: Biuro Karier (dawna pracownia Olgi Boznańskiej), ul. Piłsudskiego 21/8

Opowiem o swojej praktyce kuratorskiej, ale także o tym jak zacząć działać i dlaczego fajnie jest współpracować z kuratorem.

Program spotkania:

1. Przedstawienie się
2. Przedstawienie własnych projektów kuratorskich
(najnowszych i najstarszych - jeszcze z okresu studiów)
3. Sesja pytań

Jak: wykład z sesją pytań i odpowiedzi

Dla kogo: studentów_tek i absolwentów_tek uczelni artystycznych

Zapisy

• Dla studentów/tek i absolwentów/tek ASP w Krakowie - za pośrednictwem kalendarza:
    Wybierz w kalendarzu datę 14 marca, poniżej kalendarza wyświetli się termin spotkania - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.
    Aby dołączyć do spotkania zaloguj się na swoim koncie, wybierz z profilu użytkownika "Platforma edukacyjna" i dołącz do wybranego spotkania.
  • Dla studentów/tek i absolwentów/tek innych uczelni artystycznych - za pomocą formularza. Link do spotkania zostanie wysłany e-mailem.

Zapraszamy!

Prowadzący: