Działalność nierejestrowana jako działalność na próbę 22.03.24 14.00-16.00 online

Zapraszamy Was na spotkanie w ramach wiosennej edycji Pro Arte 2024:

Działalność nierejestrowana jako działalność na próbę. Spotkanie z Mirosławem Ozdobą.

Kiedy: 22.03.2024 (piątek), godz. 14.00 -16.00

Czy działalność bez rejestracji jest rozwiązaniem dla Ciebie?
Zapraszamy na webinar podczas którego dowiesz się na czym polega działalność nierejestrowana i jakie obowiązki wiążą się z jej prowadzeniem. Nasz ekspert powie Ci, jak zmienia się dozwolony limit przychodu. Dowiesz się również, czy działalność bez rejestracji jest właśnie rozwiązaniem dla Ciebie. Jeśli w przyszłości planujesz rozwinąć swój biznes w formie działalności gospodarczej, to nasz webinar jest dla Ciebie niezbędny!

Jak: spotkanie online, wykład z sesją pytań i odpowiedzi

Dla kogo: studentów_tek i absolwentów_tek uczelni artystycznych

Zapisy

• Dla studentów/tek i absolwentów/tek ASP w Krakowie - za pośrednictwem kalendarza:
    Wybierz w kalendarzu datę 22 marca, poniżej kalendarza wyświetli się termin spotkania - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.
    Aby dołączyć do spotkania zaloguj się na swoim koncie, wybierz z profilu użytkownika "Platforma edukacyjna" i dołącz do wybranego spotkania.
  • Dla studentów/tek i absolwentów/tek innych uczelni artystycznych - za pomocą formularza. Link do spotkania zostanie wysłany e-mailem.

W razie problemów/pytań, prosimy o kontakt email kariery@asp.krakow.pl lub tel. 517 387 408

Zapraszamy!

Prowadzący:

Mirosław Ozdoba

Specjalista - Doradca ds. rozwoju postaw przedsiębiorczych i karier zawodowych studentów / Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Zobacz profil

Dostępne terminy