"Spotkanie z Paradowski Studio" 27.04.23 11:00-13:30 stacjonarnie

Zapraszamy Was na spotkanie w ramach wiosennej edycji Pro Arte 2023:

"Spotkanie z Paradowski Studio"

Kiedy: 27.04.2023 (czwartek), godz. 11.00 -13.30

Gdzie: Biuro Karier, ul. Piłsudskiego 21/8, Kraków;
dawna pracownia Olgi Boznańskiej

Spotkanie w formie dyskusji w której zaprezentujemy swoją działalność, ale także trudy jej prowadzenia. Jak ważne poza kreatywnością jest zarządzanie. Zetknięcie się wyobrażeń z rzeczywistością klientów, terminów i budżetów.

Celem spotkania jest przybliżenie się do realiów pracy w interdyscyplinarnym biurze projektowym. O zarządzania procesem projektowym, budowaniu swojego identity w morzu ofert i innych twórców. Studenci będą wstanie ocenić czy własna działalność jest napewno dla nich, zetkną się z problematyką prowadzenia dużych projektów w różnych miejscach na świecie, zarządzania procesem, co jest cenne poza kreatywnością, ale także zdrową relacją z klientem.

Program: Prezentacja studia i jego charakterystyki a następnie pytania i odpowiedzi.

Dla kogo: studentów_tek i absolwentów_tek ASP w Krakowie

Zapisy za pośrednictwem kalendarza:
Wybierz w kalendarzu datę 27 kwietnia, poniżej kalendarza wyświetli się termin spotkania - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.

Prowadzący:

Paradowski Studio

Biuro projektowe prowadzone przez Zuzę i Piotra Paradowskich oraz ich zespół architektów i projektantów

Zobacz profil

Dostępne terminy