Szkolenie "Komercjalizacja własności intelektualnej" 23.11.2022 10:45-17:00

Szkolenie stacjonarne "Komercjalizacja własności intelektualnej"

Kiedy: 23 listopada godz. 10:45-17:00
Gdzie: pl. Jana Matejki 13 (nr sali zostanie podany mailem zapisanym uczestnikom)

Szkolenie ma na celu zaznajomienie uczestników ze sposobami ochrony i komercjalizacji własności intelektualnej oraz podstawowymi pojęciami z zakresu prawa własności intelektualnej i biznesu po to, aby twórca wchodząc na rynek umiał świadomie zarządzać swoją własnością intelektualną.

Program szkolenia "Komercjalizacja własności intelektualnej"

Korzyści dla uczestników:

• poznacie elementarny zasób wiedzy na temat umów na rynku kreatywnym ze szczególnym uwzględnieniem jego praktycznego zastosowania;
  • dowiecie się na czym polega zarabianie na własności intelektualnej, sprzedaż praw autorskich, negocjowanie wynagrodzenia za sprzedaż praw własności intelektualnej;
  • pozyskacie wiedzę na temat poprawnego kształtowania stosunków prawnych i biznesowych w relacjach „twórca – rynek”.

Szkolenie przeznaczone jest dla studentek i studentów 4 ostatnich semestrów studiów ASP w Krakowie.

Zapisy za pośrednictwem kalendarza:
Wybierz w kalendarzu datę 23 listopada, poniżej kalendarza wyświetli się termin spotkania - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.

W razie problemów/pytań, prosimy o kontakt email kariery@asp.krakow.pl lub tel. 517 387 408

Zapraszamy!

Prowadzący:

Magdalena Miernik

Adwokat specjalizujący się w prawie własności intelektualnej. Członkini Polskiej Izby Rzeczników Patentowych oraz AIPPI.

Zobacz profil

Dostępne terminy