Open Call // Rok Kobiet z ASP
Data publikacji: 28.02.2019 , Data ważności: 31.03.2019

W Open Call // Rok Kobiet z ASP może wziąć udział każda artystka, która jest studentką IV i V roku, doktorantką lub absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (do 2 lat od ukończenia studiów).

Open call jest otwarty na wszystkie formy artystycznego wyrazu (m.in. malarstwo, rzeźbę, grafikę, rysunek, fotografię, instalację, audio art, obiekty interaktywne, video, performance, koncert).

Zgłoszenia w postaci portfolio (w formacie PDF, wielkość do 20 MB) nieprzekraczające 20 stron, które zawiera szczegóły prac (tytuły, rok powstania, wymiary, opis techniczny) biogram, opis obszaru zainteresowań (tekst do 1500 znaków) oraz linki do vimeo/youtube/soundcloud w przypadku prac audio i video. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca 2019 roku, pod adresem e-mailowym: callrokkobiet@gmail.com

O zakwalifikowaniu się prac do projektu decydować będą przedstawiciele poszczególnych galerii sztuki. Ze względu na różnorodność i charakter współpracy z poszczególnymi galeriami z wybranymi uczestniczkami będziemy kontaktować się w celu ustalania szczegółów współpracy.

Open call jest częścią programu wsparcia i promocji kobiet w roku 2019 związanych z ASP w Krakowie. Pełny program wydarzeń 

Więcej informacji