Zostań mentorem studenta zagranicznego w semestrze letnim 2016/2017
06.02.2017

Zostań mentorem studenta zagranicznego w semestrze letnim 2016/2017

ZOSTAŃ MENTOREM studenta zagranicznego w semestrze letnim 2016/2017!

Czym jest Program Mentor?
organizowany przez ESN ASP zakłada, że każdy przyjeżdżający, zagraniczny student otrzymuje wsparcie od przydzielonego mu opiekuna, czyli Mentora.
Kto może zostać mentorem?
każdy student ASP w Krakowie, który chciałby pomóc przyjeżdżającym studentom z zagranicy zaaklimatyzować się w Krakowie. Wskazówki jak przemieszczać się komunikacją miejską, co warto zobaczyć, czy nawet gdzie zjeść dobry obiad i iść na imprezę, będą dla nich niezwykle przydatne.
Jakie są korzyści z udziału w programie?
masz możliwość poznać zagranicznych studentów i ich kulturę, podszkolić języki obce, a przy tym brać udział w projektach oraz imprezach organizowanych m. in. przez ESN.
Możesz też realnie zwiększyć swoje szanse podczas kwalifikacji do wyjazdu na Erasmusa. Nawet jeśli wymianę masz już za sobą, a chcesz sobie przypomnieć atmosferę międzynarodowego towarzystwa, masz do tego idealną okazję.
*******
Jak aplikować?
Wystarczy, że prześlesz nam zgłoszenie na:
esa.mentor@gmail.com
www.facebook.com/ErasmusASP

Załącz krótką informacją o sobie (imię, nazwisko, wydział i rok studiów, znane języki obce i ich poziom; możesz się także podzielić z nami swoimi zainteresowaniami itp, tak by łatwiej nam było dobrać dla Ciebie Erasmusa :) ). Można także pisać o preferencjach co do narodowości podopiecznego.

ZGŁOSZENIA NA SEMESTR LETNI 2016/2017 PRZYJMUJEMY
DO 08.02.2017