Zostań ambasadorem Eventory
07.04.2016

Zostań ambasadorem Eventory

Eventory to technologiczny startup wkraczający na polski rynek. Tworzymy aplikację mobilną, dzięki której osoby organizujące eventy mogą zarządzać swoimi wydarzeniami i kontaktować się z uczestnikami za pomocą smartfona. Wśród naszych klientów znalazły się m.in. Allegro, Cisco oraz znane sieci hotelowe. Działamy w prężnie rozwijającej się branży, w której z energią supernowej codziennie pojawiają się kolejne eventy. Na Twojej uczelni szukamy gwiazd, które pomogą nam zorganizować ten kosmos ogólnoświatowych wydarzeń w jednej aplikacji i staną się Ambasadorem naszej marki na polskim rynku.

Za stanowisko pełnienia obowiązków ambasadora Eventory oferujemy wspomniane 10 głównych korzyści:

1. Wynagrodzenie – u nas nie pracuje się za darmo!
  2. Doświadczenie w branży eventowej oraz tworzeniu aplikacji mobilnych
  3. Darmowe uczestnictwo w płatnych konferencjach branżowych i studenckich
  4. Gadżety od Eventory – w tym tablety, powerbanki i inne
  5. Możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi z największych firm w Polsce i za granicą
  6. Płatne staże w             Eventory oraz PROIDEI – wiodącej firmie eventowej
  7. Referencje od             Eventory
  8. Świetny start na rynku pracy
  9. Wiedza i umiejętności – wybranych kandydatów szkolimy i przekazujemy naszą wiedzę rynkową
  10. Jesteśmy młodzi, ambitni, doświadczeni i fajni – praca z nami to przyjemność!

Uwaga!!! Na najbardziej zaangażowanego Ambasadora czeka wyjazd do Nowego Jorku!!!

Na zgłoszenia studentów czekamy do 30 kwietnia – wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się na naszej stronie internetowej www.eventory.cc/ambassador-program.